Apartmány HOSTIN-GAJAC - zájazd od 13.06.18, 7 dní, 80€, zľava: 10 %

Apartmány HOSTIN-GAJAC, Chorvátsko, Kvarner, ostrov Pag, Gajac, 13.6.2018, Bez stravy
Apartmány HOSTIN-GAJAC
FM
Termín:
13.6.2018 – 19.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:7 dní
Doprava:vlastná (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:59950111
89 € 80 € Konečná cena

Poloha
v turistickom stredisku Gajac, neďaleko Novalje.
Vybavenie
v blízkosti - kaviarne, market, parkovisko.
Ubytovanie
klimatizované apartmány - jedna 2lôžková spálňa s možnosťou prístelky, denná miestnosť s rozkladacím gaučom, vybavený kuchyn. kút, sprcha a WC, SAT TV, Wi-Fi ZADARMO, záhradka s krbom.
Stravovanie
individuálne.
Pláž
prírodná kamenistá, cca 200-400 m.
Šport
minigolf, ihrisko na loptové hry, možnosť športového vyžitia podľa miestnej ponuky v meste Novalja.
Doplňujúce informácie
vo vzdialenosti cca 2 km od strediska Gajac je okruhliaková pláž Zrče, označovaná ako najkrajšia pláž na Pagu. Okrem nádherného kúpania sa, pláž Zrče ponúka služby plážových reštaurácií, diskoték a športových atrakcií. Vratná kaucia 100 EUR - platí sa pri príchode na recepcii. Prihlasovací poplatok - cca 1,25 EUR/os/pobyt - platí sa jednorázovo na mieste. Recepcia je v prevádzke obvykle od 7:00 do 13:00 a od 18:00 do 20:00.
Cena zahŕňa
ubytovanie, spotreba vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, výmena posteľnej bielizne 1x týždenne, záverečné upratovanie, pobytová taxa, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z. na vybraný počet nocí.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň., Pobyt so psom na vyžiadanie - 8 EUR/deň/pes - platba na mieste. Povinná vratná kaucia - 100 EUR/apartmán, platí sa na mieste.

 Objednávka

Odoslaním tohto formulára vykonáte objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality. Na mail vám pošleme zmluvu o obstaraní zájazdu a faktúru, ktorá je splatná do 24 hodín. Pri ponukách LAST minute s odchodom do 7 dni je splatnosť zväčša do 3 hodín.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Odoslaním objednávky súhlasím so správou a uchovaním mojich osobných údajov prostredníctvom stránky www.e-cestovka.sk v rámci počítačovej siete internet. Vyhlasujem, že poskytnuté údaje sú dobrovoľné. Súhlas dávam na dobu neurčitú. Podľa §20 ods.3 cit. zákona je možné súhlas kedykoľvek písomne odvolať. Ďalšie informácie v časti ochrana osobných údajov.
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK