Apartmány HOSTIN-GAJAC - zájazd od 08.09.18, 7 dní, 93€, zľava: 0 %

Apartmány HOSTIN-GAJAC, Chorvátsko, Kvarner, ostrov Pag, Gajac, 8.9.2018, Bez stravy
Apartmány HOSTIN-GAJAC
Termín:
8.9.2018 – 14.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:7 dní / nocí
Doprava:vlastná (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:59950208
od 93 € Konečná cena

Poloha
v turistickom stredisku Gajac, neďaleko Novalje.
Vybavenie a služby
v blízkosti - kaviarne, market, parkovisko.
Ubytovanie
klimatizované apartmány - jedna 2lôžková spálňa s možnosťou prístelky, denná miestnosť s rozkladacím gaučom, vybavený kuchyn. kút, sprcha a WC, SAT TV, Wi-Fi ZADARMO, záhradka s krbom.
Stravovanie
individuálne.
Pláž
prírodná kamenistá, cca 200-400 m.
Šport a zábava
minigolf, ihrisko na loptové hry, možnosť športového vyžitia podľa miestnej ponuky v meste Novalja.
Doplňujúce informácie
vo vzdialenosti cca 2 km od strediska Gajac je okruhliaková pláž Zrče, označovaná ako najkrajšia pláž na Pagu. Okrem nádherného kúpania sa, pláž Zrče ponúka služby plážových reštaurácií, diskoték a športových atrakcií. Vratná kaucia 100 EUR - platí sa pri príchode na recepcii. Prihlasovací poplatok - cca 1,25 EUR/os/pobyt - platí sa jednorázovo na mieste. Recepcia je v prevádzke obvykle od 7:00 do 13:00 a od 18:00 do 20:00.
Cena zahŕňa
ubytovanie, spotreba vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, výmena posteľnej bielizne 1x týždenne, záverečné upratovanie, pobytová taxa, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z. na vybraný počet nocí.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň., Pobyt so psom na vyžiadanie - 8 EUR/deň/pes - platba na mieste. Povinná vratná kaucia - 100 EUR/apartmán, platí sa na mieste.

 Objednávka

Odoslaním tohto formulára vykonáte objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality. Na mail vám pošleme zmluvu o obstaraní zájazdu a faktúru, ktorá je splatná do 24 hodín. Pri ponukách LAST minute s odchodom do 7 dni je splatnosť zväčša do 3 hodín.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK