Costa Linda - zájazd od 26.01.18, 9 dní, 2008€, zľava:

Costa Linda, Venezuela, 26.1.2018, Raňajky
Costa Linda
Termín:
Načítavam ... 26.1.2018 – 3.2.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:9 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:59955349
2 008 € Konečná cena

Názov zájazdu:: Venezuela - Isla Margarita - Hotel Costa Linda
Popis zájezdu

Program zájazdu:

1. deň VIEDEŇ - CARACAS - PORLAMAR (ostrov Margarita)

Odlet z Viedne na Margaritu cez Caracas. Prílet do Porlamare, transfer do hotela, ubytovanie.

2. - 7. deň POBYT NA OSTROVE MARGARITA

Raňajky. Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy. Možnosť využiť širokú ponuku fakultatívnych výletov.

8. deň PORLAMAR - CARACAS - VIEDEŇ

Raňajky. Transfer na letisko, odlet z Porlamaru cez Caracas do Viedne.

9. deň PRÍLET DO VIEDNE

CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA

leteckú dopravu Viedeň - Porlamar - Viedeň s prestupmi 7x nocľah s raňajkami alebo s All Inclusive podľa zvoleného hotela transfery letisko - hotel - letisko

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA

komplexné cestovné poistenie ECP 3,30 EUR/os./deň letiskové taxy - viď cenník turistickú odletovú taxu (cca 30, - USD)

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Úvod


Príjemný, jednoduchý dvojposchodový hotel s 38 izbami sa nachádza na východnom pobreží ostrova Isla Margarita, 30 min. jazdy od letiska v Porlamare, je postavený v typickom venezuelskom koloniálnom štýle.

Popis hotelu

Popis

príjemný, jednoduchý dvojposchodový hotel s 38 izbami sa nachádza na východnom pobreží ostrova Isla Margarita, 30 min. jazdy od letiska v Porlamare, je postavený v typickom venezuelskom koloniálnom štýle

Vybavenie

reštaurácia, niekoľko barov, vonkajší bazén, tropické záhrady

Pláž

5 km dlhá pláž Playa El Agua s jemným pieskom a palmami vzdialená 200 metrov od hotela; lehátka a slnečníky zadarmo

Zábava a šport

vodné športy na pláži, golf (18 jamkové golfové ihrisko vzdialené 5 min. od hotela)

Stravovanie

raňajky formou bufetu, večera za príplatok, možnosť stravovania a la carte v hotelovej reštaurácii

Vybavenie izieb

klimatizácia, kúpeľňa s WC, fén, TV, telefón, minibar, trezor; izby na 1. a 2. poschodí majú svoj balkón s výhľadom na more

Maximálne 3 osoby na izbe.

 Objednávka

Odoslaním tohto formulára vykonáte objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality. Na mail vám pošleme zmluvu o obstaraní zájazdu a faktúru, ktorá je splatná do 24 hodín. Pri ponukách LAST minute s odchodom do 7 dni je splatnosť zväčša do 3 hodín.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Odoslaním objednávky súhlasím so správou a uchovaním mojich osobných údajov prostredníctvom stránky www.e-cestovka.sk v rámci počítačovej siete internet. Vyhlasujem, že poskytnuté údaje sú dobrovoľné. Súhlas dávam na dobu neurčitú. Podľa §20 ods.3 cit. zákona je možné súhlas kedykoľvek písomne odvolať. Ďalšie informácie v časti ochrana osobných údajov.
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK