Crystal Family Resort & Spa - zájazd od 20.06.18, 8 dní, 884€, zľava: 15 %

Crystal Family Resort & Spa, Turecko, Turecká riviéra, Belek, 20.6.2018, Ultra all inclusive

Crystal Family Resort & Spa starstarstarstarstar

Crystal Family Resort & Spa
LM
Termín:
20.6.2018 – 27.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Ultra all inclusive
Číslo termínu:60664839
1 044 € od 884 € Konečná cena
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Tobogány
  • Športové aktivity

Popis

Crystal Family je vhodným miestom pre všetky vekové kategórie, ponúka aquapark, dospelých potešia pestré možnosti aktívneho a pasívneho relaxu. Hotel s rozlohou 23 000 m2  leží priamo na pobreží Stredozemného mora. Štýlové a moderné vybavenie hotela, vynikajúca kuchyňa, jedinečná turecká pohostinnosť spolu s animačným tímom a 24 hodinovým Ultimate All Inclusive programom, sú zárukou dovolenky, na ktorú budete dlho spomínať.Poloha:
Rezort Crystal Family sa nachádza v letovisku Belek, 3 km od centra časti Bogazkent. Od centra Beleku je vzdialený 10 km. Do centra rušnej Alanye, za kultúrou, históriou aj zábavou to máte 50 km. Medzinárodné letisko v Antalyi je vzdialené 40 km.

Vybavenie:
4- päťposchodové budovy, 372 izieb, recepcia, lobby s WiFi, hlavná reštaurácia, 4 a´la carte reštaurácie (turecká, talianska, mexická, stredomorská), 5 barov, aquapark, 2 bazény, detský bazén, vnútorný bazén, detský vnútorný bazén, denný a večerný program, živá hudba, kino, disco, detský klub (4 -12r.), junior klub (13 – 16r.), detské ihrisko, fitness, aerobik, strečing, tenisový kurt, plážový volejbal, minigolf, šípky, turecké kúpele, sauna, parný kúpeľ, jacuzzi, WiFi. Za poplatok: SPA centrum s bazénom, masáže, peeling, obchodné centrum, internetová kaviareň, herňa (PC hry), biliard, bowling, osvetlenie tenisového kurtu, tenisové vybavenie, golf, kaderníctvo, lekár.

Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky (27 m2, alebo 2 prísteliek s možnosťou poschodovej postele, max. 3+1), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., rodinné izby (40 m2, 2 miestnosti, max. 4 alebo s poschodovou posteľou, max. 5), bezbariérové izby, WiFi, centrálna klimatizácia, kúpeľňa, sprcha, sušič na vlasy, TV, mini bar (nealko nápoje dopĺňané denne), trezor (vhodný aj na uloženie notebooku), balkón.

Stravovanie:
24 hod. ultimate all inclusive koncept formou bufetu, raňajky 07:00 – 10:00, neskoré kontinentálne raňajky 10:00 – 11:00, obedy 12:30 - 14:30, večere 19:00 – 21:30, polnočné občerstvenie 23:30  – 00:30, mini-raňajky 00:30 – 07:00, gozleme 11:30 – 16:00, snack 12:00 – 16:30, káva, čaj, koláčiky 17:00 – 23:00, zmrzlina 13:00 – 18:00, a´la carte reštaurácie 19:00 – 21:30 (1x za pobyt zadarmo), lobby lounge 10:00 – 23:00, disco bar 00:00 – 02:00, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje 24 hod denne a niektoré importované nápoje (01:00 – 10:00 len miestne nápoje). Za poplatok: vybrané druhy šampanského, vína a likérov, koňak, whisky a čerstvé ovocné šťavy, presný rozpis ultimate all inclusive programu dostanete na recepcii pri ubytovaní.

Pláž:
Priamo pred hotelom sa nachádza krásna piesočnatá pláž s kamienkami pri vstupe. Nájdete tu ležadlá, matrace a slnečníky v rámci ultimate all inclusive zadarmo, plážové osušky dostanete za vratný depozit. Za poplatok je možné využiť širokú ponuku motorových a bezmotorových športov (vodné bicykle, vodné lyže, jazda na banáne, surfing, parasailing, kanoe, katamaran a iné).

CRYSTAL FAMILY Resort and Spa

Poznámka
V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Antalya - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.
Servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko.

V cene parkovného je 1 parkovacie miesto na 8 dní. Transfer z parkoviska na letisko a späť je zabezpečovaný zadarmo.

Platobné podmienky podľa aktuálnych zliav:

 

1. Zaplatením 100% ceny pri objednaní zájazdu získavate najvyššiu možnú aktuálne platnú zľavu daného zájazdu.

2. Zaplatením minimálne 50% zálohy pri objednaní zájazdu a doplatku do 100% najneskôr do 31.7.2018 so zachovaním maximálnej zľavy (najneskôr však do 30 dní pred nástupm na zájazd). Platí pri objednaní zájazdu do 30.6.2018. Objednávka

Odoslaním tohto formulára vykonáte objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality. Na mail vám pošleme zmluvu o obstaraní zájazdu a faktúru, ktorá je splatná do 24 hodín. Pri ponukách LAST minute s odchodom do 7 dni je splatnosť zväčša do 3 hodín.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK