Crystal Family Resort & Spa - zájazd od 26.07.18, 8 dní, 802€, zľava:

Crystal Family Resort & Spa, Turecko, Turecká riviéra, Belek, 26.7.2018, Ultra all inclusive

Crystal Family Resort & Spa starstarstarstarstar

Crystal Family Resort & Spa
LM
Termín:
26.7.2018 – 2.8.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Sliač)
Strava:Ultra all inclusive
Číslo termínu:64095529
od 802 € Konečná cena
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Tobogány
  • Športové aktivity

Hotel
Hotel Crystal Family Resort & Spa
Prehľad
Poloha: 

Tradičný hotel sa nachádza v oblasti Belek-Bogazkent, priamo na dlhej piesočnatej a okruhliakovej pláži. Centrum Belek je približne 8 km od hotela. Centrum mesta Antalya, vzdialené 47 km ponúka množstvo nákupných a zábavných podnikov a vyzýva na preskúmanie starého mesta s prístavom. Popis: 

Moderný rekreačný komplex sa skladá z niekoľkých 5-podlažných budov s 372 izbami. K vybaveniu patrí vstupná hala s recepciou a lobby bar, internetová kaviareň (za poplatok), W-iFi zdarma, hlavná reštaurácia s terasou, 4 reštaurácie à la carte (rezervácia, od 7 rokov), niekoľko barov, nočný klub, TV kútik, Game Center, obchody, kúpele, holičstvo a kaderníctvo. V záhrade areálu je slnečná terasa, snack bar pri bazéne, dva bazény s 5 šmykľavkami (po hodinách). K dispozícii sú slnečníky, ležadlá a vankúše pri bazéne a na pláži, plážové osušky za poplatok. Na pláži je k dispozícii snack bar. Ubytovanie: 

Moderne zariadené izby majú podlahy s kobercom a asi 27 m² vo veľkosti a funkcie kúpeľňou, WC, sušičom vlasov, trezorom veľkosti notebooku, TV so satelitným príjmom, telefónom, zadarmo WiFi pripojenie, minibar, klimatizácia (na hodinu centrálne riadené, sezónne), Izbový servis (za príplatok), a balkón, voliteľne k dispozícii s výhľadom na more (DZM/EZM) alebo na verejný priestor letisko (DZL/EZL) ležiace. Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby pre jednu osobu. Rozpočet izba je menšia (DZP). Približne 40 m² Rodinná izba (FV2/FV3/FV4) sa skladajú z 2 spální s kúpeľňou a spojovacími dverami. Šport: 

Zadarmo: Tenisový kurt tvrdý, stolný tenis, mini golf, šípky, basketbal, plážový volejbal, gymnastika, fitness, parné kúpele, sauny a hammam. 

Počas dňa a večerné animačné a zábavný program s hrami, športu a show. 

Za poplatok: kúpeľné procedúry v kúpeľoch, tenisové vybavenie a svetlomet, stolný futbal, futbalové ihrisko, bowling, biliard, počítačové hry, surfovanie s licenčnými a golfových ihrísk v tejto oblasti a vodné športy od miestnych poskytovateľov na pláži. Deti: 

Detské ihrisko, samostatný detský bazén, mini diskotéka, detský bufet, mini klub 4-12 roky a v hlavnej sezóne Dospievajúci klubu 13-16 rokov s animátora ráno a popoludní, každú hodinu. Stráženie detí na vyžiadanie za poplatok. Stravovanie:

Ultra all inclusive - raňajky a neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu, tematické večery, denné občerstvenie, popoludní káva/čaj, pečivo, zmrzlina, polnočná desiata, mini raňajky od 00:30 do 07:00 hodín. Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje 24 hodín, niektoré dovozové nápoje od 10:00 do 01:00 hod (čerstvo vylisované šťavy, prémiové nápoje a špeciálne druhy kávy za poplatok. 1x za pobyt večera v jednej z á la carte reštaurácií (rezervácia, od 7 rokov). Minibar na izbe denne zásobený vodou a nealkoholickými nápojmi.
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

 Objednávka

Odoslaním tohto formulára vykonáte objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality. Na mail vám pošleme zmluvu o obstaraní zájazdu a faktúru, ktorá je splatná do 24 hodín. Pri ponukách LAST minute s odchodom do 7 dni je splatnosť zväčša do 3 hodín.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK