Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa - zájazd od 26.07.18, 8 dní, 820€, zľava:

Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa, Turecko, Turecká riviéra, Belek, 26.7.2018, Ultra all inclusive

Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa starstarstarstarstar

Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa
LM
Termín:
26.7.2018 – 2.8.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Sliač)
Strava:Ultra all inclusive
Číslo termínu:64054158
od 820 € Konečná cena
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Tobogány
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Crystal Tat Beach
Hotel
Hotel Crystal Tat Beach
Prehľad
 Popis: Štýlový hotel s krásnou tropickou záhradou a aquaparkom ponúka množstvo zábavy a aktívny oddych pre celú rodinu.  Rezort je situovaný pri obľúbenom golfovom letovisku Belek. 
 
Poloha. Hotel Crystal Tat Beach Golf Rezort sa nachádza v letovisku Belek priamo na krásnej piesočnatej pláži s malými kamienkami a 800 m od 27 jamkového golfového ihriska s výhľadom na more a pohorie Taurus.
 
Pláž: Priamo pred hotelom sa nachádza súkromná piesočnatá pláž s krištáľovo čistým morom, vybavená plážovým servisom ako ležadlá, slnečníky, matrace, ktoré sú k dispozícii zadarmo, plážové osušky sú za depozit. Široká ponuka motorových a bezmotorových športov je za poplatok. 


Vybavenie: vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, ala carte reštaurácie, lobby bar s WiFi, vnútorný bazén, vonkajší bazén, bar pri bazéne, detský bazén, tobogány, detské ihrisko, detský klub , supermarket, konferenčné miestnosti, šípky, animačné programy, SPA centrum, fitnes , trezor, zmenáreň, slnečníky, ležadlá a uteráky (za depozit) pri bazéne a na pláži, práčovňa, kaderníctvo, prenájom tenisových rakiet a loptičiek, vodné športy na pláži, biliard, opatrovateľka detí, parkovisko.
Ubytovanie:  Moderné klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky (Max 2+1), SAT-TV, WiFi, telefón, mini bar, trezor, kúpeľňa (sprcha/WC), sušič na vlasy, balkón. Možnosť rodinných izieb pre 2 deti na prístelke (Max 3+1).
Stravovanie: Ultimate all inclusive formou bufetu, raňajky, neskoré raňajky, obedy, obedový detský bufet, večere, večerný detský bufet, polnočné občerstvenie, gozleme, snack, cukráreň, zmrzlina, večerný snack, lobby bar 10:00 -  24:00, golf bar, pool, disco bar 23:00 - 02:00, 1x vstup do a´la carte reštaurácií (turecká a rybia) zadarmo, miestne nealkoholické, alkoholické a niektoré vybrané importované nápoje. Za poplatok čerstvé ovocné šťavy. Podrobný rozpis ultra all inclusive programu dostanete na recepcii pri ubytovaní.Pre deti
 
Stravovanie
 

 Objednávka

Odoslaním tohto formulára vykonáte objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality. Na mail vám pošleme zmluvu o obstaraní zájazdu a faktúru, ktorá je splatná do 24 hodín. Pri ponukách LAST minute s odchodom do 7 dni je splatnosť zväčša do 3 hodín.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK