Dom Nada - zájazd od 09.06.18, 8 dní, 235€, zľava: 0 %

Dom Nada, Chorvátsko, Stredná Dalmácia, ostrov Brač, Sutivan, 9.6.2018, Bez stravy
Dom Nada
Termín:
9.6.2018 – 16.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:vlastná (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:61585546
od 235 € Konečná cena

Popis

Poloha:

v centre strediska SUTIVAN, 7 km od SUPETAR-u, 10 m od pláže


Popis:

- 3-podlažná tradicionálna vila má 2 klimatizované apartmány spolu pre 8-10 osôb, uzavretý dvor, vonkajší bazén so sladkou vodou, sprchou a ležadlami, záhradný gril, parkovanie 10 m od domu.


Ubytovanie:

1. a 2. poschodie: po jednom apartmáne AP/4+1 dve 2-lôžkové izby s manželskými posteľami, denná miestnosť s možnosťou 1 prístelky (gauč) s kuchynským a jedálenským kútom, TV-SAT, Wi-Fi pripojenie, kúpeľňa so sprchou/WC, práčka, balkón/terasa.


Stravovanie:

vlastná strava.

Poznámka

Cena zahŕňa: 7 x ubytovanie, klimatizáciu, bazén, spotrebu vody a energií, posteľnú bielizeň, uteráky - výmena 1 x týždenne, záverečné upratovanie, delegáta, DPH.


Povinný príplatok: pobytová taxa 16 €/týždeň/osoba od 18r., 8 €/týždeň/osoba od 12-18r..


Cestovné poistenie: 2 €/osoba/deň.


Doprava: individuálna Objednávka

Odoslaním tohto formulára vykonáte objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality. Na mail vám pošleme zmluvu o obstaraní zájazdu a faktúru, ktorá je splatná do 24 hodín. Pri ponukách LAST minute s odchodom do 7 dni je splatnosť zväčša do 3 hodín.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Odoslaním objednávky súhlasím so správou a uchovaním mojich osobných údajov prostredníctvom stránky www.e-cestovka.sk v rámci počítačovej siete internet. Vyhlasujem, že poskytnuté údaje sú dobrovoľné. Súhlas dávam na dobu neurčitú. Podľa §20 ods.3 cit. zákona je možné súhlas kedykoľvek písomne odvolať. Ďalšie informácie v časti ochrana osobných údajov.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK