Dom Nada - zájazd od 16.06.18, 8 dní, 215.29€, zľava: 8 %

Dom Nada, Chorvátsko, Stredná Dalmácia, ostrov Brač, Sutivan, 16.6.2018, Bez stravy
Dom Nada
Termín:
16.6.2018 – 23.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:vlastná (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:61585547
235 € 215,29 € Konečná cena

Popis

Poloha:

v centre strediska SUTIVAN, 7 km od SUPETAR-u, 10 m od pláže


Popis:

- 3-podlažná tradicionálna vila má 2 klimatizované apartmány spolu pre 8-10 osôb, uzavretý dvor, vonkajší bazén so sladkou vodou, sprchou a ležadlami, záhradný gril, parkovanie 10 m od domu.


Ubytovanie:

1. a 2. poschodie: po jednom apartmáne AP/4+1 dve 2-lôžkové izby s manželskými posteľami, denná miestnosť s možnosťou 1 prístelky (gauč) s kuchynským a jedálenským kútom, TV-SAT, Wi-Fi pripojenie, kúpeľňa so sprchou/WC, práčka, balkón/terasa.


Stravovanie:

vlastná strava.

Poznámka

Cena zahŕňa: 7 x ubytovanie, klimatizáciu, bazén, spotrebu vody a energií, posteľnú bielizeň, uteráky - výmena 1 x týždenne, záverečné upratovanie, delegáta, DPH.


Povinný príplatok: pobytová taxa 16 €/týždeň/osoba od 18r., 8 €/týždeň/osoba od 12-18r..


Cestovné poistenie: 2 €/osoba/deň.


Doprava: individuálna Objednávka

Odoslaním tohto formulára vykonáte objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality. Na mail vám pošleme zmluvu o obstaraní zájazdu a faktúru, ktorá je splatná do 24 hodín. Pri ponukách LAST minute s odchodom do 7 dni je splatnosť zväčša do 3 hodín.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Odoslaním objednávky súhlasím so správou a uchovaním mojich osobných údajov prostredníctvom stránky www.e-cestovka.sk v rámci počítačovej siete internet. Vyhlasujem, že poskytnuté údaje sú dobrovoľné. Súhlas dávam na dobu neurčitú. Podľa §20 ods.3 cit. zákona je možné súhlas kedykoľvek písomne odvolať. Ďalšie informácie v časti ochrana osobných údajov.
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK