Eilat - Isrotel King Solomon - zájazd od 14.09.18, 9 dní, 1138€, zľava: 4 %

Eilat - Isrotel King Solomon, Izrael, 14.9.2018, Polpenzia

Eilat - Isrotel King Solomon starstarstarstar

Eilat - Isrotel King Solomon
Termín:
Načítavam ... 14.9.2018 – 22.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:9 dní / 7 nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:60222561
1 188 € od 1 138 € Konečná cena

Názov zájazdu podľa organizátora: Červené more - Eilat - Isrotel King Solomon
Popis zájezdu

Program zájazdu:

1. deň VIEDEŇ - TEL AVIV

Odlet z Viedne do Tel Aviv.

2. deň TEL AVIV - EILAT

Prílet do Tel Avivu v skorých ranných hodinách (podľa aktuálneho letového poriadku). Transfer do Eilatu, ubytovanie.

3. - 8. den POBYT V EILATU

Pobyt pri Červenom mori v najznámejšom izraelskom letovisku, možnosť fakultatívnych výletov. Odporúčame návštevu jordánskej Petry, úchvatného mesta Nabatejcov, skrytého v skalnom labyrinte; výlet na koralové útesy; návštevu kláštora svätej Kataríny na Sinajskom polostrove v susednom Egypte, či výlety do Negevskej púšte, alebo k Mŕtvemu moru. Taktiež odporúčame fakultatívny výlet do Jeruzalema, návštevu Starého mesta, prechádzku po Krížovej ceste, návštevu Chrámu Božieho hrobu, Chrámovej hory so Stenou nárekov a arabských súkov.

9. den EILAT - TEL AVIV - VIEDEŇ

Odlet/prípadne transfer autom do Tel Avivu, pokračovanie letu do Viedne. Prílet do Viedne.

CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA:

leteckú dopravu Viedeň - Tel Aviv - Viedeň (podľa aktuálneho letového poriadku) transfer letisko - hotel v Eilate - letisko Tel Aviv 7x nocľah s príslušným stravovaním v hoteli podľa Vášho výberu

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA:

fakultatívne výlety letiskové taxy - 189,- EUR/osoba cestovné poistenie ECP 3,30 EUR/osoba/deň

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Úvod


Hotel leží v srdci hotelového komplexu pri Severnej pláži Červeného mora, vzdialenosť od mora je cca 300 metrov, v blízkosti hotela je lagúna. Hotel bol nedávno renovovaný, ponúka 420 izieb.

Popis hotelu

Popis

Hotel leží v srdci hotelového komplexu pri Severnej pláži Červeného mora, vzdialenosť od mora je cca 300 metrov, v blízkosti hotela je lagúna. Hotel bol nedávno renovovaný, ponúka 420 izieb.

Vybavenie

niekoľko reštaurácií, bar, anglický pub, diskotéka, bazény, sauna, kúpele, konferenčná miestnosť, detský klub, synagóga, kaderníctvo, obchod so suvenírmi, obchod so šperkami, požičovňa automobilov. V bezprostrednej blízkosti hotela sa nachádza veľké nákupné centrum.

Pláž

piesočnatá pláž

Zábava a šport

tenis, stolný tenis, fitness centrum

Stravovanie

polpenzia

Vybavenie izieb

kúpeľňa s WC, fén, klimatizácia, telefón, TV, rádio, trezor, minibar

Na izbe možno ubytovať maximálne 2 dospelé osoby + 1 dieťa.

 Objednávka

Odoslaním tohto formulára vykonáte objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality. Na mail vám pošleme zmluvu o obstaraní zájazdu a faktúru, ktorá je splatná do 24 hodín. Pri ponukách LAST minute s odchodom do 7 dni je splatnosť zväčša do 3 hodín.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK