Innvista Hotels Belek (Ex. Vera Verde) - zájazd od 26.07.18, 8 dní, 918€, zľava:

Innvista Hotels Belek (Ex. Vera Verde), Turecko, Turecká riviéra, Belek, 26.7.2018, Ultra all inclusive

Innvista Hotels Belek (Ex. Vera Verde) starstarstarstarstar

Innvista Hotels Belek (Ex. Vera Verde)
LM
Termín:
26.7.2018 – 2.8.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Sliač)
Strava:Ultra all inclusive
Číslo termínu:64051497
od 918 € Konečná cena

Názov zájazdu podľa organizátora: Innvista Hotel Belek
Kategória hotela: ****+
Hotel
Hotel Innvista Hotel Belek
Prehľad
 Popis:
Bývalý Hotel Vera Hotel Verde Belek je vhodný najmä pre seniorov, páry a rodiny s deťmi.
 
 Poloha:

Hotel sa nachádza 5 km od centra. Piesočnatá hotelová pláž je od hotela Vera Hotel Verde vzdialená 900 m. Na pláž premáva kyvadlová doprava, v rámci All Inclusive plážová reštaurácia bar.
 
Pláž:
Piesočnatá pláž. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú poskytované bezplatne. Na pláž premáva každých 10 minút kyvadlová doprava. Hosťom slúži plážová reštaurácia a plážový bar (v rámci All Inclusive).
Vybavenie:
Pozostáva z hlavnej päťposchodovej budovy, má vstupnú halu s recepciou, 315 izieb, 4 vonkajšie bazény, 2 detské vonkajšie bazény, vnútorné bazény, tobogany, 3 konferenčné miestnosti. K dispozícii sú animácie, fitnes centrum, tenisový kurt, volejbal, basketbal, mini futbal, masáže, sauna, hammam, jacuzzi, SPA centrum, salón krásy, lekár, čistiareň, nákupné centrum, požičovňa áut, butiky, kaderníctvo, bowling, biliard, vodné športy, šípky, vodné polo, stolný tenis, boccia. Hotel ponúka mini klub (4-12 rokov), detské bazény, tobogany, detské ihrisko, detskú diskotéku, detské stoličky v reštaurácii, detskú postieľku.


Ubytovanie:
Každá izba má balkón, AC, SAT-TV, telefón, trezor, mini bar, kúpeľňu s WC a fénom. K dispozícii sú izby pre hendikepovaných klientov. Upratovanie denne, výmena posteľnej bielizne 3 x týždenne, výmena uterákov denne.


Stravovanie:All Inclusive program dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní. Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

 Objednávka

Odoslaním tohto formulára vykonáte objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality. Na mail vám pošleme zmluvu o obstaraní zájazdu a faktúru, ktorá je splatná do 24 hodín. Pri ponukách LAST minute s odchodom do 7 dni je splatnosť zväčša do 3 hodín.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK