Isrotel Yam Suf - zájazd od 07.09.18, 9 dní, 1068€, zľava: 4 %

Isrotel Yam Suf, Izrael, 7.9.2018, Raňajky
Isrotel Yam Suf
Termín:
Načítavam ... 7.9.2018 – 15.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:9 dní / 7 nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:60222611
1 118 € od 1 068 € Konečná cena

Názov zájazdu podľa organizátora: Červené more - Eilat - Isrotel Yam Suf Hotel
Popis zájezdu

Program zájazdu:

1. deň VIEDEŇ - TEL AVIV

Odlet z Viedne do Tel Aviv.

2. deň TEL AVIV - EILAT

Prílet do Tel Avivu v skorých ranných hodinách (podľa aktuálneho letového poriadku). Transfer do Eilatu, ubytovanie.

3. - 8. den POBYT V EILATU

Pobyt pri Červenom mori v najznámejšom izraelskom letovisku, možnosť fakultatívnych výletov. Odporúčame návštevu jordánskej Petry, úchvatného mesta Nabatejcov, skrytého v skalnom labyrinte; výlet na koralové útesy; návštevu kláštora svätej Kataríny na Sinajskom polostrove v susednom Egypte, či výlety do Negevskej púšte, alebo k Mŕtvemu moru. Taktiež odporúčame fakultatívny výlet do Jeruzalema, návštevu Starého mesta, prechádzku po Krížovej ceste, návštevu Chrámu Božieho hrobu, Chrámovej hory so Stenou nárekov a arabských súkov.

9. den EILAT - TEL AVIV - VIEDEŇ

Odlet/prípadne transfer autom do Tel Avivu, pokračovanie letu do Viedne. Prílet do Viedne.

CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA:

leteckú dopravu Viedeň - Tel Aviv - Viedeň (podľa aktuálneho letového poriadku) transfer letisko - hotel v Eilate - letisko Tel Aviv 7x nocľah s príslušným stravovaním v hoteli podľa Vášho výberu

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA:

fakultatívne výlety letiskové taxy - 189,- EUR/osoba cestovné poistenie ECP 3,30 EUR/osoba/deň

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Úvod

Novo zrekonštruovaný hotel, ktorý bol opäť otvorený v marci 2013, sa nachádza neďaleko rezervácie Coral Beach, čo je ideálne miesto pre milovníkov šnorchlovania a potápania. Hotel ponúka prekrásny výhľad na Červené more a hory týčiace sa na obzore. Od letiska v Eilate je vzdialený asi 6 kilometrov.

Popis hotelu

Popis

novo zrekonštruovaný hotel, ktorý bol opäť otvorený v marci 2013, sa nachádza neďaleko rezervácie Coral Beach, čo je ideálne miesto pre milovníkov šnorchlovania a potápania. Hotel ponúka prekrásny výhľad na Červené more a hory týčiace sa na obzore. Od letiska v Eilate je vzdialený asi 6 kilometrov.

Vybavenie

potápačské centrum Manta Diving centre, reštaurácia s medzinárodnou kuchyňou (možnosť vegetariánskej a diabetickej stravy), vonkajšie bazény, wellness centrum, fitnes centrum, vstupná hala s recepciou, room servis, práčovňa.

Pláž

piesočná pláž cca 100 metrov od hotela

Zábava a šport:

potápačské centrum Manta Diving centrum (zapožičanie výstroja a kurzy potápania – za poplatek), fitnes centrum, vodné športy na pláži (za poplatok)

Stravovanie

polpenzia formou bufetu

Vybavenie izieb

kúpeľňa s WC, TV, klimatizácia, pripojenie na internet (za poplatok), balkón. Možnosť bezbariérových izieb na vyžiadanie.

Na izbe je možné ubytovať maximálne 2 dospelé osoby + 1 dieťa.

 Objednávka

Odoslaním tohto formulára vykonáte objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality. Na mail vám pošleme zmluvu o obstaraní zájazdu a faktúru, ktorá je splatná do 24 hodín. Pri ponukách LAST minute s odchodom do 7 dni je splatnosť zväčša do 3 hodín.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK