L'Oceanica Beach Resort - zájazd od 06.10.18, 8 dní, 396.3€, zľava:

L'Oceanica Beach Resort, Turecko, Turecká riviéra, Kemer, 6.10.2018, Ultra all inclusive
L'Oceanica Beach Resort
LM
Termín:
6.10.2018 – 13.10.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / 7 nocí
Doprava:letecky (Budapešť)
Strava:Ultra all inclusive
Číslo termínu:62695941
od 396,30 € Konečná cena
100 mVzdialenosť od mora
  • Bazén vonkajší
  • Wellness
  • Tobogány
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: L'OCEANICA BEACH RESORT HOTEL
Popis
Vzdialenosť od letiska: 60 km

Najbližšie mesto (km): Kemer 8 km

Typ pláže: kamienková

Vzdialenosť od pláže: 150 m   
Základné informácie
Medzi zelenými horami a tyrkysovým morom sa nachádza tento sympatický hotelový komplex ako stvorený na rodinnú dovolenku. Tento viackrát ocenený hotel sa skladá z hlavnej 4 poschodovej budovy a vedľajšej 4 poschodovej Annex budovy. K dispozícii sa tu dokopy nachádzajú 3 vonkajšie bazény, detský bazén, 2 šmykľavky, detské ihrisko, vnútorný bazén, čitáreň, minimarket, SPA centrum, kaderníctvo, lekár. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie, najmä pre rodiny s deťmi. 

       
Poloha
Hotel sa nachádza 60 km od medzinárodného letiska v Antalyi a 8 km od strediska Kemer, ktoré ponúka príjemnú prázdninovú atmosféru.

       
Vybavenie izieb
Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, individuálnou klimatizáciou, SAT-TV, mini barom, Wif (za poplatok), trezorom (za poplatok), kúpeľňou s vaňou / sprchou a fénom.

              
Pláž
Kamienková pláž  sa nachádza približne 150 m od hotela. Ležadlá, slnečníky a osušky sú na pláži bez poplatku. Vodné športy za poplatok.   

      
Strava
Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu je možné využite à la carte reštaurácie (rybia, turecká) za poplatok. K dispozícii sú aj 4 bary vrátane plážového baru a baru pri bazéne.

        
Pre deti
Deťom slúži detský mini klub vo veku 4-12 rokov, detský bazén. Opatrovanie deti je za poplatok.

       
Šport a zábava
Bez poplatku využite denné a večerné animácie, tenis, aerobic, vodné pólo, plážový volejbal,  boccia, šípky, tanečné kurzy. Za poplatok sú vodné športy, biliard.

        
Wellness
Fitness centrum, vnútorný bazén, sauna, turecký kúpeľ a parný kúpeľ sú bez poplatku. Za poplatok sú masáže a ostatné služby SPA centra.
Koncept
Koncept Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, celodenné občerstvenie. V baroch sa podávajú miestne alkoholické a nealkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb Ultra All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

        
Web
Bližšie informácie na: https://www.loceanicahotel.com/eng/

       

 Objednávka

Odoslaním tohto formulára vykonáte objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality. Na mail vám pošleme zmluvu o obstaraní zájazdu a faktúru, ktorá je splatná do 24 hodín. Pri ponukách LAST minute s odchodom do 7 dni je splatnosť zväčša do 3 hodín.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK