Lykia World and Links Golf - zájazd od 27.06.18, 8 dní, 904€, zľava: 36 %

Lykia World and Links Golf, Turecko, Turecká riviéra, Belek, 27.6.2018, All inclusive
Lykia World and Links Golf
LM
Termín:
27.6.2018 – 4.7.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:63736514
1 404 € od 904 € Konečná cena
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Tobogány
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Lykia World Antalya
Popis
Päťhviezdičkový hotelový komplex Lykia World Antalya je architektonický skvost vyznačujúci sa členitosťou  rozsiahleho areálu. Je obklopený  Stredozemným  morom, nádhernou záhradou, lesmi a pohorím Taurus. Je to hotel mimoriadne vhodný pre priaznivcov golfu, vzhľadom na dostupnosť a širokú škálu golfových ihrísk. 


Poloha:
Hotel je situovaný v oblasti medzi Belekom a Manavgatom, v časti Denizyaka, iba 3 km od jej centra a najbližších nákupných možností. Belek vzdialený 15 km ponúka v regióne mnoho golfových ihrísk, ktoré majú široké možnosti pre začiatočníkov ale aj skúsených hráčov. Manavgat a Side sú ľahko dostupné miestnou dopravou alebo taxíkmi. Jedno z najznámejších miest tureckej riviéry Antalya leží vo vzdialenosti 60 km. Medzinárodné letisko v Antalyi je vzdialené 50 km.

Vybavenie:

hlavná budova, 16 viliek, 449 izieb, recepcia, lobby s WiFi, hlavná reštaurácia, 5 a´la carte reštaurácii (turecká, talianska, rybia, singapurská, brazílska), 5 barov, 4 vonkajšie bazény, 4 detské vonkajšie bazény, vnútorný bazén,  vnútorný detský bazén, aquapark - 6 toboganov, denný a večerný animačný program, disco, živá hudba, miniklub (6 - 12r.), junior klub (13 - 17r.), fitnes, aerobik, futbal, plážový volejbal (2 kurty), basketbal, šípky, bocca, vodné pólo, stolný tenis, yoga, 4 sauny, 3 hamam, 2 parné sauny. Za poplatok: SPA centrum, masáže, lekcie tenisu a tenisové rakety, tenis (10 kurtov), golfové ihrisko (potrebná rezervácia vopred), basketbalové ihrisko, babysitting.Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek (36 - 44 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 13r., rodinné izby (88 m2, 2 miestnosti, max. 4+1), suity s priamim vstupom do bazéna (80 m2, 2 miestnosti, max. 4+1), klimatizácia, kúpeľňa, vaňa/sprcha, sušič na vlasy, toaletné potreby, LCD TV, WiFi, trezor, minibar (dopĺňaný denne), set na prípravu čaju a kávy, papuče a župan, balkón/terasa.

Stravovanie:
24 hod. ultra all inclusive formou bufetu, raňajky 07:00 – 10:00, neskoré raňajky 10:00 – 11:00, obed 12:30 – 14:30, snack 12:00 – 16:00, večera 19:00 – 21:30, nočný bufet 23:30 – 01:30, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje a niektoré imporotvané nápoje. Za poplatok: čerstvé ovocné džúsy, bar v golfovom klube, a´la carte reštaurácie 19:00 – 23:00 (rezervácia nutná vopred). Podrobný rozpis ultra all inclusive programu dostanete na recepcii pri ubytovaní.

Pláž:
Hotelový komplex ponúka unikátnu hotelovú 2,5 km dlhú pláž. Plážový servis ako ležadlá, slnečníky, plážové osušky a plážový bar 10:00 – 01:00 zadarmo. Zadarmo je k dispozícii kanoe. Vodné športy sú za poplatok.

Lykia World


Poznámka
V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Antalya - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.
Servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko.

V cene parkovného je 1 parkovacie miesto na 8 dní. Transfer z parkoviska na letisko a späť je zabezpečovaný zadarmo.

Platobné podmienky podľa aktuálnych zliav:

 

1. Zaplatením 100% ceny pri objednaní zájazdu získavate najvyššiu možnú aktuálne platnú zľavu daného zájazdu.

2. Zaplatením minimálne 50% zálohy pri objednaní zájazdu a doplatku do 100% najneskôr do 31.7.2018 so zachovaním maximálnej zľavy (najneskôr však do 30 dní pred nástupm na zájazd). Platí pri objednaní zájazdu do 30.6.2018. Objednávka

Odoslaním tohto formulára vykonáte objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality. Na mail vám pošleme zmluvu o obstaraní zájazdu a faktúru, ktorá je splatná do 24 hodín. Pri ponukách LAST minute s odchodom do 7 dni je splatnosť zväčša do 3 hodín.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK