Majda - zájazd od 08.09.18, 8 dní, 142€, zľava: 9 %

Majda, Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Nemira, 8.9.2018, Bez stravy
Majda
Termín:
Načítavam ... 8.9.2018 – 15.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:vlastná (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:61074498
156 € 142 € Konečná cena

Názov zájazdu podľa organizátora: Apartmány Majda
Popis strediska
Nemira je malá dedinka ležiaca 4 km východne od Omišu, pod magistrálou. Toto pokojné letovisko poskytuje ubytovanie prevažne v apartmánoch a penziónoch. Je zasadené do svahu a k moru vedú cestičky alebo schodíky. Nájdete tu niekoľko reštaurácií a kaviarní, malý supermarket.  Všetko ostatné sa sústreďuje v centre Omišu.
Ubytovanie
Nový, moderne zariadený apartmánový dom sa nachádza v menšom letovisku Nemira necelé 3 km od rušného centra mesta Omiš. Vzdialenosti pláž                     200 m centrum                2,5 km nákupné možnosti 250 m Ubytovanie 3x STD 1/2(+1) - štúdio s manželským lôžkom, kuchynským a jedálenským kútom. Jedno štúdio má balkón s bočným výhľadom na more, dve študiá balkón s priamym výhľadom na more (za príplatok) - jedno s možnosťou prítelky každé štúdio má vlastné sociálne zariadenie LCD televízor v apartmánoch s priamym výhľadom na more WiFi, klimatizácia (20 hodín zdarma, nad rámec za poplatok) Vybavenie parkovanie pri dome
Stravovanie
individuálne možnosť doobjednania stravy v blízkej reštaurácii
Pláž
piesočnatá v blízkosti romantické zátoky
Šport a zábava
rušný spoločenský život v centre Omišu kaviarne, reštaurácie, bary bungee jumping, canyoning
Doprava
individuálna alebo autobusová Nástup sobota. Pobyty v dĺžke 7 resp. 14 nocí.
Cena zahŕňa
prenájom štúdia s bočným výhľadom na more na 7 nocí, spotreba vody a energie, posteľná bielizeň, záverečné upratovanie, klimatizácia K cene je potrebné pripočítať povinné príplatky. Povinné príplatky: kúpeľný poplatok: dieťa do 11 rokov bez poplatkov, osoba od 12 do 18 rokov = 7,- €/týždeň, osoba od 18 rokov = 14,- €/týždeň

 Objednávka

Odoslaním tohto formulára vykonáte objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality. Na mail vám pošleme zmluvu o obstaraní zájazdu a faktúru, ktorá je splatná do 24 hodín. Pri ponukách LAST minute s odchodom do 7 dni je splatnosť zväčša do 3 hodín.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Odoslaním objednávky súhlasím so správou a uchovaním mojich osobných údajov prostredníctvom stránky www.e-cestovka.sk v rámci počítačovej siete internet. Vyhlasujem, že poskytnuté údaje sú dobrovoľné. Súhlas dávam na dobu neurčitú. Podľa §20 ods.3 cit. zákona je možné súhlas kedykoľvek písomne odvolať. Ďalšie informácie v časti ochrana osobných údajov.
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK