Majda - zájazd od 08.09.18, 8 dní, 142€, zľava: 9 %

Majda, Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Nemira, 8.9.2018, Bez stravy
Majda
LM
Termín:
Načítavam ... 8.9.2018 – 15.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:vlastná (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:61074498
156 € od 142 € Konečná cena

Názov zájazdu podľa organizátora: Apartmány Majda
Popis strediska
Nemira je malá dedinka ležiaca 4 km východne od Omišu, pod magistrálou. Toto pokojné letovisko poskytuje ubytovanie prevažne v apartmánoch a penziónoch. Je zasadené do svahu a k moru vedú cestičky alebo schodíky. Nájdete tu niekoľko reštaurácií a kaviarní, malý supermarket.  Všetko ostatné sa sústreďuje v centre Omišu.
Ubytovanie
Nový, moderne zariadený apartmánový dom sa nachádza v menšom letovisku Nemira necelé 3 km od rušného centra mesta Omiš. Vzdialenosti pláž                     200 m centrum                2,5 km nákupné možnosti 250 m Ubytovanie 3x STD 1/2(+1) - štúdio s manželským lôžkom, kuchynským a jedálenským kútom. Jedno štúdio má balkón s bočným výhľadom na more, dve študiá balkón s priamym výhľadom na more (za príplatok) - jedno s možnosťou prítelky každé štúdio má vlastné sociálne zariadenie LCD televízor v apartmánoch s priamym výhľadom na more WiFi, klimatizácia (20 hodín zdarma, nad rámec za poplatok) Vybavenie parkovanie pri dome
Stravovanie
individuálne možnosť doobjednania stravy v blízkej reštaurácii
Pláž
piesočnatá v blízkosti romantické zátoky
Šport a zábava
rušný spoločenský život v centre Omišu kaviarne, reštaurácie, bary bungee jumping, canyoning
Doprava
individuálna alebo autobusová Nástup sobota. Pobyty v dĺžke 7 resp. 14 nocí.
Cena zahŕňa
prenájom štúdia s bočným výhľadom na more na 7 nocí, spotreba vody a energie, posteľná bielizeň, záverečné upratovanie, klimatizácia K cene je potrebné pripočítať povinné príplatky. Povinné príplatky: kúpeľný poplatok: dieťa do 11 rokov bez poplatkov, osoba od 12 do 18 rokov = 7,- €/týždeň, osoba od 18 rokov = 14,- €/týždeň

 Objednávka

Odoslaním tohto formulára vykonáte objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality. Na mail vám pošleme zmluvu o obstaraní zájazdu a faktúru, ktorá je splatná do 24 hodín. Pri ponukách LAST minute s odchodom do 7 dni je splatnosť zväčša do 3 hodín.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK