Novia Dionis Resort - zájazd od 20.09.17, 8 dní, 671.25€, zľava:

Novia Dionis Resort, Turecko, Turecká riviéra, Belek, 20.9.2017, Ultra all inclusive
Novia Dionis Resort
LM
Termín:
20.9.2017 – 27.9.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Košice)
Strava:Ultra all inclusive
Číslo termínu:57891228
671,25 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Základné informácie
Vzdialenosť od letiska: 45 km

Najbližšie mesto (km): Bogazkent Center, Serik (11 km)

Typ pláže: piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 0 m
Popis
Tento obľúbený hotelový komplex sa nachádza priamo pri pláži a ponúka kvalitné služby, pestrú stravu, moderné ubytovanie a množstvo aktivít na príjemne strávenú dovolenku. Je vhodný pre rodiny s deťmi, aj pre páry. Má spolu 208 izieb, bazén, 3 tobogany, vnútorný bazén aj detský, hlavnú reštauráciu, 6 barov. Wifi je v Lobby bez poplatku. K dispozícii je aj Spa centrum, kaderníctvo, fitness centrum, lekár, čistiareň, požičovňa motorových vozidiel, fotograf, mini market, animačné programy, vodné športy, tenisový kurt.
Poloha
Hotel sa nachádza 11 km od strediska Bogazkent Center, Serik, medzinárodné letisko Antalya je vzdialené 45 km.
Vybavenie izieb
Štandardné izby sú vybavené balkónom, SAT-TV, centrálnou AC, minibarom (denne dopĺňaný nealko nápojmi), telefónom, trezorom a Wifi (za poplatok), kúpeľňou so sprchou a fénom.
Pláž
Pekná súkromná piesočnato-kamienková pláž sa nachádza pred hotelovým areálom. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku. Privátne pavilóny sú na pláži za poplatok.
Strava
K dispozícii je hlavná reštaurácia, ktorá podáva jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne; 2 á la carte reštaurácie (za poplatok – turecká, rybia), 6 barov, vrátane baru na pláži a na diskotéke. Vitamin bary sú za poplatok. Lobby bar je otvorený 24h.
Pre deti
Zdarma je možné využiť mini klub (4-12 rokov), detský vnútorný i vonkajší bazén, animácie, minidisco, tobogany, detský bufet v reštaurácii. Opatrovateľka je za poplatok.
Šport a zábava
Bez poplatku sú k dispozícii denné a večerné animácie, fitness centrum, šípky, stolný tenis, tenis, basketbal, aerobic, tobogany. Za poplatok sú vodné športy na pláži, biliard, osvetlenie a vybavenie tenisu.
Wellness
Zadarmo hotel ponúka turecký kúpeľ, saunu, parnú miestnosť, vírivku, vnútorný bazén. Za poplatok sú masáže, píling, kaderníctvo, kozmetika a ostatné služby SPA centra.
Koncept
Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu, snack servis, zmrzlinu a wafle, nočný bufet, gozleme, nealkoholické nápoje, lokálne alkoholické nápoje, teplé nápoje. Importované nápoje, nápoje vo fľaši, čerstvé ovocné šťavy sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.
Web
http://www.noviahotels.com/
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK