Patio - zájazd od 08.09.18, 8 dní, 312€, zľava:

Patio, Taliansko, Adriatická riviéra, Rosolina Mare, 8.9.2018, Bez stravy
Patio
Termín:
8.9.2018 – 15.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:vlastná (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:62839164
od 312 € Príplatky v cenníku

Názov zájazdu podľa organizátora: Rezidence PATIO
Názov hotela
Rezidence PATIO
Poloha
Poloha: rezidence se nachází v klidné zóně cca 350 m od centra letoviska, v těsné blízkosti je bar, pizzeria a supermarket.
Ubytovanie
Ubytování: čtyřlůžkové apartmány pro 2-4 osoby typu BILO (ložnice + obývací kuchyně se dvěma lůžky nebo rozkládacím dvoulůžkem) a apartmánech typu TRILO pro 4-6 osob (2 ložnice se dvěma lůžky a obývací kuchyně s rozkládacím dvojlůžkem). Každý apartmán má vlastní soc. zařízení (sprcha + WC), plně vybavenou kuchyňku (vařič, lednice, mrazák, nádobí na vaření a stolování), TV, vlastní balkón či terasu.
Vybavenie
Vybavení: plavecký bazén, bazén pro děti, dětské hřiště a privátní parkovací místo.
Stravovanie
Stravování: vlastní, všechny apartmány mají plně vybavené kuchyňky, možnost zajištění polopenzí v místní restauraci (výběr z několika menu) za cca 650,- Kč/os./den.
Pláž
Pláž: písečná pláž s pozvolným vstupem, nedaleko ubytování (100 m volná i placená pláž).
Poznámka
Cena zahrnuje: 7x ubytování ve zvoleném typu apartmánu včetně spotřeby všech energií, služby česky mluvícího delegáta, pojištění CK ve smyslu zákona 159/99 Sb.Cena nezahrnuje: komplexní cestovní pojištění včetně léčebných výloh a storna 30,-Kč/os./den, pobytová taxa (cca 5,- Euro/apartmán/pobyt - platí se na místě), ložní prádlo (možno zapůjčit na místě za poplatek cca 10,- Euro/lůžko/týden), závěrečný úklid apartmánu (možno zajistit za poplatek cca 25,- Euro/apt.), plážový servis (cca 60,-Euro za slunečník + 2 lehátka - objednává se platí na místě u delegáta)
Náš názor
Náš názor: velmi oblíbená rezidence se skvělou polohou ideální pro rodiny s dětmi. Doporučujeme včasnou rezervaci!

 Objednávka

Odoslaním tohto formulára vykonáte objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality. Na mail vám pošleme zmluvu o obstaraní zájazdu a faktúru, ktorá je splatná do 24 hodín. Pri ponukách LAST minute s odchodom do 7 dni je splatnosť zväčša do 3 hodín.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK