Sailors Beach Club - zájazd od 06.10.18, 8 dní, 396.3€, zľava:

Sailors Beach Club, Turecko, Turecká riviéra, Kemer, 6.10.2018, All inclusive
Sailors Beach Club
FM
Termín:
6.10.2018 – 13.10.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / 7 nocí
Doprava:letecky (Budapešť)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:62711369
od 396,30 € Konečná cena
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Tobogány
  • Športové aktivity

Základné informácie
Hotel sa nachádza v blízkosti centra Kiris, v oblasti Kemer, priamo na súkromnej pláži. Hotel pozostáva z hlavnej budovy a štyroch trojposchodových vedľajších budov. Klientom je k dispozícii: reštaurácia Savarona, talianska reštaurácia, Captain´s lobby bar, bar pri bazéne, snack bar, vonkajší bazén, 2 tobogany, detský bazén, vnútorný bazén, kaderníctvo, wellness a spa centrum, turecký kúpeľ, sauna, parný kúpeľ, fitnes centrum, jacuzzi, masáže, basketbalové ihrisko, tenisový kurt, diskotéka, detské ihrisko, internetový kútik, WiFi pripojenie vo vstupnej hale a vo verejnej časti ,nákupné centrum, lekár, zdravotná sestra, fotograf, práčovňa, čistiareň, animácie.
Popis
Vzdialenosť od letiska:   Antalya medzinárodné letisko 65km

Najbližšie mesto (km): Kemer 8,5 km

Typ pláže: Kamienkovo- piesočná

Vzdialenosť od pláže: ; 70 m
Pláž
Piesočnato kamienková pláž dlhá 70 m sa nachádza priamo pred hotelom.  Ležadlá, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.
Web
www.sailorbeachclub.com
Koncept
Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, celodenné občerstvenie, zákusky, zmrzlina. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.
Wellness
Sauna, turecký kúpeľ, parný kúpeľ sú bez poplatku. Za poplatok sú masáže, píling a ostatné služby SPA centra.
Pre deti
Deťom slúži detský mini klub vo veku 4-12 rokov od 10:00-12:00 a od 14:30-17:00, detský bazén, dve šmykľavky, detský futbal, k dispozícii sú detské animácie, mini disco. Opatrovanie detí je za poplatok.
Poloha
Hotel sa nachádza v centre Kiris, 7 km od Kemeru, 65 km od medzinárodného letiska v Antalyi a 50 km od centra Antalye.
Vybavenie izieb
Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, mini chladničkou, súpravou na prípravu teplých nápojov, trezorom (za poplatok), kúpeľňou s fénom. Hotel má 3 špeciálne upravené izby pre hendikepovaných klientov.
Strava
Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite à la carte reštaurácie (ázijská, rybia- nutná rezervácia, talianska, mexická, BBQ), à la carte raňajky; k dispozícii je aj 11 barov, vrátane baru na pláži a na diskotéke. Lobby bar je do 24:00.
Šport a zábava
Bez poplatku využite denné a večerné animácie, aerobik, vodnú gymnastiku, vodné pólo, stolný tenis, basketbal, šípky, minigolf, minifutbal, volejbal, bocciu, bedminton, posilňovňu, tenis. Za poplatok sú vodné športy (parasailing, vodné lyže, jet ski, banán), hodiny tenisu a osvetlenie kurtu, biliard, squash, bowling.

 Objednávka

Odoslaním tohto formulára vykonáte objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality. Na mail vám pošleme zmluvu o obstaraní zájazdu a faktúru, ktorá je splatná do 24 hodín. Pri ponukách LAST minute s odchodom do 7 dni je splatnosť zväčša do 3 hodín.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK