Sherwood Dreams Resort - zájazd od 23.09.17, 8 dní, 678.75€, zľava:

Sherwood Dreams Resort, Turecko, Turecká riviéra, Belek, 23.9.2017, Ultra all inclusive
Sherwood Dreams Resort
LM
Termín:
23.9.2017 – 30.9.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Ultra all inclusive
Číslo termínu:57890438
678,75 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Tobogány
  • Športové aktivity

Základné informácie
Bezplatne sú k dispozícii turecký kúpeľ a sauna. Masaáže, píling a ostatné služby SPA centra  sú za poplatok.
Popis
www.sherwooddreamsresort.com
Poloha
Hostia majú možnosť si spríjemniť pobyt dennými a nočnými animáciami, živou hudbou, gymnastikou, aerobikom, step aerobikom, vodnou gymnatistikou, vodnými hrami, plážovým volejbalom, bocciou, lukostreľbou, šípkami, basketbalom, futbalom, minigolfom, využitím posilňovne, tenisových kurtov a vybavenia, stolným tenisom či kinom. Za poplatok je možné využiť  biliard, bowling, osvetlenie kurtov, vodné športy na pláži a počítačové hry.
Pláž
K dispozícii je miniklub (5 - 12 rokov), teenager klub (13 - 17 rokov), detské ihrisko, detský bazén, detská diskotéka, detské bufetové stoly.  Hotel tiež ponúka  k dispozícii detskú postieľku, aquapark, lunapark a detské bazény. Opatrovanie detí je za poplatok.
Vybavenie izieb
V hlavnej reštaurácii servírujú jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Okrem toho sú k dispozícii 2 à la carte reštaurácie (medzinárodná, talianska ), 2 snack reštaurácie, ako aj cukráreň. K dispozícii je aj 6 barov, vrátane dvoch barov pri bazéne.
Strava
V rámci hotelového areálu sa  tu nachádza  krásna 200m dlhá piesočnatá pláž. K dispozícii sú plážové toalety a sprchy. Ležadlá, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.
Šport a zábava
Štandardné izby sú vybavené kúpeľňou so sprchovým kútom, WC a fénom, SAT/ LCD TV, trezorom (za poplatok), súpravou na prípavu teplých nápojov, denne dopĺňaným minibarom, ústrednou klimatizáciou, telefónom, WiFi a balkónom. IK dispozícii sú aj izby pre hendikepovaných hostí.
Wellness
Hotel sa nachádza 1 km od Boğazkentu, 5 km od Beleku a 40 km od letiska v Antalyi. Nabližšia autobusová zastávka sa nachádza približne 100 m od hotela. 
Pre deti
Vzdialenosť od letiska: 40km

Najbližšie mesto (km): Belek 5km

Typ pláže: Piesočná

Vzdialenosť od pláže: 200m
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK