Sherwood Greenwood Resort - zájazd od 03.10.18, 8 dní, 384.3€, zľava: 19 %

Sherwood Greenwood Resort, Turecko, Turecká riviéra, Kemer, 3.10.2018, All inclusive
Sherwood Greenwood Resort
LM
Termín:
3.10.2018 – 10.10.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / 7 nocí
Doprava:letecky (Budapešť)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:62701828
476,30 € od 384,30 € Konečná cena
250 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Tobogány
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: SHERWOOD GREENWOOD RESORT HOTEL
Kategória hotela: ****
Popis
Vzdialenosť od letiska: Antalya 55 km

Najbližšie mesto (km): Kemer 9 km

Typ pláže: piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 180 m  
Základné informácie
Hotelový komplex s krásnou záhradou ma hlavnú budovu (4 poschodia), anex budovu (4 poschodia), a 9 bungalov (3 poschodia). K dispozícii je recepcia, lobby, hlavná reštaurácia, a´la carte reštaurácia, 5 barov, snack reštaurácia na pláži, 1 vonkajší bazén,1 krytý bazén, detský bazén, obchodná pasáž, centrum krásy, tenisový kurt, konferenčná miestnosť.
Poloha
Hotel sa nachádza 55 km od medzinárodného letiska v Antalyi a 45 km od centra Antalye. Kemer je od hotela vzdialený 9 km. Blízko hotela sa nachádza autobusová zastávka.   
Vybavenie izieb
Štandardné izby majú balkón alebo terasu a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, trezorom (za poplatok), kúpeľňou s WC a fénom. Hotel má 2 špeciálne upravene izby pre hendikepovaných klientov. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

     
Pláž
Piesočnato-kamienková pláž je dlhá 75 m a nachádza sa cca 180 m od hotela. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

     
Strava
Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne, 2 snack resrauracie, 1 à la carte reštaurácia (talianska za poplatok); k dispozícii je aj 5 barov, vrátane baru na pláži a na diskotéke.  
Pre deti
Deťom slúži detský mini klub vo veku 4-12 rokov, detské disco, detský bazén, detské animácie. K dispozícii je aj detsky bufet v hlavnej reštaurácií a detská stolička. Opatrovanie detí je za poplatok.  

   
Šport a zábava
Bez poplatku využite denné a večerné animácie, aerobik, vodnú gymnastiku, vodné pólo, stolný tenis, basketbal, šípky, mini futbal, bocciu, , posilňovňu, tenis. Za poplatok sú vodné športy na pláži, osvetlenie tenisového kurtu a biliard.

     
Wellness
Sauna a turecký kúpeľ sú bez poplatku. Za poplatok sú masáže, píling a ostatné služby SPA centra.
Koncept
Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, neskore raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, celodenné občerstvenie. Podáva sa polnočná večera, zákusky, zmrzlina. Dovážané alkoholické nápoje a cerstve stavy sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.      
Web
Bližšie informácie na: http://www.sherwoodhotels.com.tr/

 Objednávka

Odoslaním tohto formulára vykonáte objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality. Na mail vám pošleme zmluvu o obstaraní zájazdu a faktúru, ktorá je splatná do 24 hodín. Pri ponukách LAST minute s odchodom do 7 dni je splatnosť zväčša do 3 hodín.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK