Vera Mare Resort - zájazd od 26.07.18, 8 dní, 786€, zľava:

Vera Mare Resort, Turecko, Turecká riviéra, Belek, 26.7.2018, Ultra all inclusive
Vera Mare Resort
LM
Termín:
26.7.2018 – 2.8.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Sliač)
Strava:Ultra all inclusive
Číslo termínu:64049477
od 786 € Konečná cena
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Maxholiday Hotels Belek
Hotel
Hotel Maxholiday Hotels Belek
Prehľad
Poloha:

Priestranný objekt sa nachádza na piesčitej hotelovej kamienkovej pláži v regióne Bogazkent. Nákupné a zábavné zariadeniasú v blízkosti a Belek je asi 7 km. Popis:

Club Hotel má celkom 370 izieb rozložených do niekoľkých budov. K vybaveniu patrí vstupná hala s recepciou, lobby bar, internetová kaviareň (za p-oplatok), Wi-Fi pripojenie v lobby, hlavná reštaurácia s terasou, 3 à la carte reštaurácie (za poplatok), obchody a wellness. V priestrannej záhrade nájdete slnečnú terasu, snack bar pri bazéne a 2 bazény, jeden so šmykľavkami. Pri bazéne a na pláži sú slnečníky, ležadlá, matrace a uteráky zadarmo. Ubytovanie:

Moderné izby majú vaňu, WC, sušič vlasov, trezor, satelitný TV, telefón, minibar, klimatizáciu a balkón. K dispozícci je malý počet ekonomicky zvýhodnených izieb. Rodinné izby sú vybavené podobne s 2 spálňami so spojovacími dverami. Šport: 

Tenisový kurt, stolný tenis, šípky, bocce, minigolf, posilňovňa, parný kúpeľ, sauna a hammam; denná a večerná zábava. Za poplatok: kúpeľné procedúry v kúpeľoch, bowling a vodné športové aktivity od miestnych poskytovateľov na pláži. Deti: 

Detské ihrisko, samostatný detský bazén a detský klub 4-12 rokov. Stravovanie:

All inclusive - raňajky, obedy a večere formou bufetu, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje 24 hodín. Minibar na izbe je denne dopĺňaný vodou.  
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

 Objednávka

Odoslaním tohto formulára vykonáte objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality. Na mail vám pošleme zmluvu o obstaraní zájazdu a faktúru, ktorá je splatná do 24 hodín. Pri ponukách LAST minute s odchodom do 7 dni je splatnosť zväčša do 3 hodín.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK