Vila Katica - zájazd od 08.09.18, 8 dní, 89€, zľava: 0 %

Vila Katica, Chorvátsko, Južná Dalmácia, Klek, 8.9.2018, Bez stravy
Vila Katica
Termín:
8.9.2018 – 15.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:vlastná (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:60148192
od 89 € Konečná cena

Poloha
moderná vila je umiestnená na pobreží mora v mestečku Klek.
Vybavenie a služby
v blízkosti - reštaurácia, market, parkovisko.
Ubytovanie
vo vile sa nachádzajú 4 klimatizované apartmány - typ 1/4+1 AP veľkosť cca 40 m2 - dve 2lôžkové spálne,  jedna s poschodovou posteľou, denná miestnosť s 1 lôžkom, sprcha a WC, balkón, orientácia na morskú stranu, SAT TV, Wi-Fi - za poplatok cca 2 EUR/deň, vybavená kuchyňa s jedálňou.
Stravovanie
individuálne.
Pláž
okruhliaková a betónové pláty, cca 10 m, sprchy na pláži.
Šport a zábava
vyžitie podľa miestnej ponuky.
Doplňujúce informácie
predaj len na vyžiadanie. Ležadlá a slnečníky na pláži pri vile ZADARMO (v obmedzenom množstve). Hostia platia záverečné upratovanie - 30 EUR/apartmán/pobyt. Parkovanie ZADARMO. Delegát CKVT do Kleku nedochádza, k dispozícii je na telefóne.
Zľavy
osoba na prístelke - 19 EUR/týždeň.
Cena zahŕňa
ubytovanie bez stravy na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, výmenu posteľnej bielizne 1x týždenne, pobytovú taxu, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň. Na vyžiadanie: pobyt so psom - cca 8 EUR/deň - platí sa na mieste.

 Objednávka

Odoslaním tohto formulára vykonáte objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality. Na mail vám pošleme zmluvu o obstaraní zájazdu a faktúru, ktorá je splatná do 24 hodín. Pri ponukách LAST minute s odchodom do 7 dni je splatnosť zväčša do 3 hodín.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK