Vila VIDOVAC - zájazd od 11.04.18, 4 dní, 60€, zľava: 0 %

Vila VIDOVAC, Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Nemira, 11.4.2018, Bez stravy
Vila VIDOVAC
Termín:
11.4.2018 – 14.4.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:4 dni
Doprava:vlastná (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:60430395
60 € Konečná cena

Poloha
apartmánový dom, umiestnený vo svahu v osade Nemira, cca 4 km južne od Omišu.
Vybavenie
parkovisko, gril, v blízkosti - reštaurácia, market.
Ubytovanie
klimatizované apartmány - dve 2lôžkové spálne, denná miestnosť s jednou posteľou a s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, Apartmány vždy so sprchou a WC, vybaveným kuchynským kútom, umývačka, práčka, WI-FI, balkón.
Stravovanie
 individuálne s možnosťou dokúpenia polpenzie - raňajky kontinentálne, večere výber z troch menu.
Pláž
okruhliaková, cca 250 m.
Šport
športové ihrisko, detské ihrisko a ďalšie športové využitie podľa miestnej ponuky.
Doplňujúce informácie
Predaj na vyžiadanie. Ubytovanie nie je vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Pobyt so psom cca 5 EUR/deň - platí sa na mieste.
Zľavy
Osoba na prístelke - 19 EUR/os./týždeň.
Cena zahŕňa
Ubytovanie na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, výmenu posteľnej bielizne 1x týždenne, záverečné upratovanie, pobytovú taxu, zákonné poistenie podľa zákona č.281/2001 Z. z.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň. polpenzia - 109 EUR/os./týždeň. Na vyžiadanie: klimatizácia za poplatok 0,5 EUR/hod., Pes 5 EUR/deň.

 Objednávka

Odoslaním tohto formulára vykonáte objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality. Na mail vám pošleme zmluvu o obstaraní zájazdu a faktúru, ktorá je splatná do 24 hodín. Pri ponukách LAST minute s odchodom do 7 dni je splatnosť zväčša do 3 hodín.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Odoslaním objednávky súhlasím so správou a uchovaním mojich osobných údajov prostredníctvom stránky www.e-cestovka.sk v rámci počítačovej siete internet. Vyhlasujem, že poskytnuté údaje sú dobrovoľné. Súhlas dávam na dobu neurčitú. Podľa §20 ods.3 cit. zákona je možné súhlas kedykoľvek písomne odvolať. Ďalšie informácie v časti ochrana osobných údajov.
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK