Dovolenka 2015 - Nidri, 0 zájazdov v cene od 0€

Detail destinácie

Nidri Grécko - transparent

za cenu .

Popis


Nidri na ostrove Lefkada je živé letovisko lemované úzkymi plážami poskytujúce krásny výhľad na protiľahlé ostrovy. Letovisko je vhodné pre všetky vekové kategórie, obzvlášť očarí rodiny s deťmi, ktoré vyhľadávajú pozvoľný prístup do mora. Nájdete tu veľa obchodov, taverien a barov, kde sa dá príjemne posedieť a stráviť pekný letný večer. Pre tých, ktorí sa radi prechádzajú má v Nidri taktiež svoje kúzlo romantická prechádzka pri prístave. Toto stredisko je aj dobrým východzím miestom na spoznávanie celého ostrova.

Spolu s mestom Lefkada , Nidri je jednou z hlavných destinácií jachtingu v Iónskom mori. Je to miesto na východnom pobreží Lefkady a zvačajne je tu more pokojné čo je ideálne miesto pre učenie sa plaviť. V kombinácii so zaujímavím pobrežím plné chránených a odľahlých zátok, a niekoľko ostrovov na mori, ako Skorpios (súkromný Onassis ostrov), je tu naozaj veľa vidieť. Všetky tieto skutočnosti sú tiež obohatené o výlety na jednej z miestnych loďí, ktoré jazdia po celé leto - ideálne pre tích, ktorí si nemôžu priniesť svoju vlastnú loď alebo si prenajať motorový čln.

Pláže majú mierny sklon smerom dole a sú kamienkové. Piesok bol pridaný na niektorých častiach pláži. Voda je čistá, bez prúdov a počas letných dní sa rýchlo ohrieva. Lehátka a slnečníky si možno vypožičať na pláži. Lehátka a slnečníky si možno vypožičať na pláži, vodné športy sú k dispozícii, je možné si prenajať motorové člny.