Detail destinácie

Negril Jamajka - transparent

Ponúkame 5 ubytovacích kapacít za cenu 1 848 € - 3 638 €.

Počasie:

Dnes Počasí v Negril - transparent 29° C Zajtra Počasí v Negril - transparent 27 - 29° C24.8. Počasí v Negril - transparent 27 - 29° C
25.8. Počasí v Negril - transparent 27 - 29° C26.8. Počasí v Negril - transparent 27 - 29° C27.8. Počasí v Negril - transparent 27 - 29° C
28.8. Počasí v Negril - transparent 27 - 29° C29.8. Počasí v Negril - transparent 27 - 30° C
Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

Popis


Negril je najpopulárnejšie turistické stredisko Jamajky s nádhernými dlhými piesočnatými plážami a širokou ponukou vodných športov a zábavy. Na západnom konci Negrilu, kde sa nachádza mnoho obchodíkov a reštaurácií, pocítite atmosféru ešte pôvodnej Jamajky. Negril ponúka návštevníkom ohromujúce pláže s bielym pieskom, ktoré zaujímajú viac než 11 km.

Návštevníkov Negrilu zaiste zaujme neustály slnečný svit, tropické kúzlo a určitá samota. Negril je ideálnym miestom pre prechádzky po piesčitých plážach, kúpanie a potápanie v priezračnej vode, zároveň je Negril miestom plným pútavej histórie. V Negrile sa môžu návštevníci venovať rôznym športom, je tu golfové ihrisko a tenisové kurty. Okolie Negrilu je prvou chránenou oblasťou na Jamajke. Napríklad sa jedná o močiare na severe mesta a blízkych lesov Great Morass. Na západnom konci Negrilu sa nachádza jeden z turistických cieľov, negrilský maják z ktorého je nádherný výhľad na mesto a more. Milovníkom romantiky sa bude páčiť zrúcanina Whitehall či plavba loďkou na Booby Cay, kde hniezdia vzácne druhy vtáctva.

Okolie

V okolí mesta môžeme menovať niekoľko turistických zaujímavostí, ako napríklad Ocho Rios vzdialené približne 132 km, May Pen približne 122 km, Oracabessa približne 149 km, Treasure Beach približne 75 km, Montego Bay približne 51 km, Kingston približne 167 km, Caymanas Golf & Country Club približne 153 km.

Výsledky hľadania

ďalšie ponuky >