Detail destinácie

Dachstein Tauern Rakúsko - transparent

za cenu .

Popis

Dachstein Tauern má turistické oblasti Ski Amadé, Schladming. Ski Amadé je najväčší rakúsky lyžiarsky park v piatich špičkových lyžiarskych regiónoch, Salzburger Sportwelt, Schladming Dachtein - Tauern, Gastein, Hochkönigs Winterreich a Grossarltal, ponúka 860 km upravovaných zjazdoviek do výšky 2700 m. Lyžiarska permanentka Ski Amadé zahŕňa všetky tieto strediská.

Ski Amade - dospelí 189 Eur, deti a mládež od 98 Eur do 158,50 Eur (ceny sa môžu meniť).

Schladming – Dachstein Tauern patrí k popredným lyžiarskym oblastiam Rakúska. Alpské mestečko Schladming, ktoré leží v centre tejto lyžiarskej oblasti každoročne v januári poriada Svetový šampionát v nočnom slalome. Moderné lyžiarske centrum Schladming - Dachstein Tauern pozostáva z niekoľkých obcí a lyžiarskych stredísk. Lákadlom pre mnohých lyžiarov je aj známa „lyžiarska hojdačka“ 4 stredísk Schladming Planai – Hochwurzen, Hauser Kaibling, Galsterberg, Reiteralm – Fageralm ponúkajú viac ako 140 km prepojení lyžiarskych tratí so 100% umelým zasnežovaním.

Dachstein-Tauern - dospelí od 152 Eur do 168 Eur, deti a mládež od 88,20 Eur do 147 Eur (ceny sa môžu meniť).

Orientačná vzdialedosť z Bratislavy - cca 440 km. Trasa: Bratislava–Wien-Linz–Salzburg–Golling–Abtenau–Russbach–Gosau–Bad Goisern.