Dovolenka 2015 - Eraclea Mare, 1 zájazdov v cene od 263€

Detail destinácie

Eraclea Mare Taliansko - transparent

Ponúkame 1 ubytovacích kapacít za cenu 263 € - 581 €.

Eraclea Mare - popis

Eraclea Mare leží neďaleko od pôvabného talianského mestečka Caorle v oblasti Veneto alebo Benátsko. Toto talianske miesto je lemované píniovými hájmi a predovšetkým krásnou plážou so zlatistým pieskom. Eraclea Mare predstavuje jedno z najmodernejších letovísk celého severného Talianska, avšak stále si zachováva príjemne pokojnú a pohodovú atmosféru. Medzi kilometrami piesočných pláží a píniových hájov sa zdajú slnečné lúče jemnejšie a hluk okolitého sveta tlmený. Pre svoj pokoj a množstvo hájov a parkov je toto prímorské letovisko nazývané tiež „zelená perla Benátska“ - pozdĺž mora sa tiahne pás píniového hája, ktorý v lete vytvára príjemný tien a prepožičiava letovisku omamnú nezabudnuteľnú vôňu. Eraclea Mare je jedným z najmodernejších letovísk severného Talianska, ktoré si ale zároveň zachováva svoj pokoj a pohodu malých a milých miest. Eraclea Mare pozdraví svojich hostí s tradičnou vynikajúcou kuchyňou, festivalmi a trhmi. Eraclea Mare leží len neďaleko prekrásnych miest, akými sú Benátky, Caorle, Lignano, Lago di Garda, Padova či Miramare a pozývajú k návšteve. Za návštevu aj stojí tzv. Mort Lagoon - lagúna, ktorá sa tiahne medzi Eracleou Mare a ústím rieky Piave.

Eraclea Mare - pláž

Eraclea Mare je ideálne miesto pre rodinnú dovolenku, kde si môžete vychutnávať zvuk morských vĺn a hrať sa s deťmi na rozľahlej pláži. Piesčitá pláž klesá pozvoľne do mora a je vhodná pre deti i plavcov. Na pláži sú sprchy, WC, prezliekarne, požičovne lehátok, slnečníkov a detské atrakcie, ako napríklad preliezky, húpačka. Tiež je tu možné zahrať si volejbal alebo futbal. Píniové háje, ktoré sa rozprestierajú okolo morského pobrežia, pôsobia spolu s morským vzduchom priaznivo pri astmatických ochoreniach a problémoch s hornými dýchacími cestami a lákajú k príjemným večerným a ranným prechádzkam.

Eraclea Mare - aktivity

I keď je mestečko Eraclea Mare menšie a pokojnejšie, je tu dostatok príležitostí zašportovať si: tenis, minigolf, volejbal, basketbal, futbal, škola windsurfingu, jachting, jazda na koni a ďalšie. Letovisko ponúka dostatok kaviarní, reštaurácií a obchodov. Pohodovú prázdninovú atmosféru dotvárajú reštaurácie, pizzerie, kaviarne, bary, obchodíky so suvenírmi, herne pre deti, ale i elegantné butiky s módnym tovarom. Letovisko ponúka dostatok možností na nákup. Za zábavou a nočným životom s diskotékami je však nutné zájsť do neďalekého Eraclea alebo Caorle.

Výsledky hľadania
Apartmány Torremora
Hodnotenie:
0,0 / 6 Hodnotenia podľa Holidaycheck
Dátum Dĺžka zájazdu Strava Doprava Cena
 7.4.2018 8 dní Bez stravy vlastnávlastná 263 €+príplatky Detail
 14.4.2018 8 dní Bez stravy vlastnávlastná 263 €+príplatky Detail
 21.4.2018 8 dní Bez stravy vlastnávlastná 263 €+príplatky Detail

ďalšie ponuky >