Dovolenka 2015 - Ortler Skiarena, 0 zájazdov v cene od 0€

Detail destinácie

Ortler Skiarena Taliansko - transparent

za cenu .

Ortler Skiarena - popis

Ortler Skiarena ponúka zimnú dovolenku so zárukou snehu, pri ktorej si užijete pestrú zimnú zábavu ďaleko od každodenného zhonu. Čakajú Vás sánkarské dráhy, upravované trate pre beh na lyžiach, snowparky, turistika na snežniciach a jedinečné horské túry pre skialpinistov až do nadmorskej výšky 3200 metrov uprostred nádhernej krajiny Južného Tirolska.

Lyžovanie v oblasti Ortler Skiarena trvá aj v lete, a to vďaka ľadovcu v údolí Senales, na ktorom sú zjazdovky a vleky v prevádzke prakticky po celý rok. So 60 lyžiarskymi vlekmi a takmer 300 km zjazdoviek je Ortler ideálnou destináciou pre rodiny i začiatočníkov. Nájdete tu zjazdovky skutočne pre každého, aj pre tých najmenších, samozrejmosťou sú snowparky pre snowboardistov.

Ortler Skiarena zahŕňa 15 rodinných lyžiarskych stredísk v ríši kráľa Ortler, 14 z nich sa nachádza v Južnom Tirolsku v Taliansku a jedno lyžiarske stredisko je vo Švajčiarsku. Sú to strediska Val Senales, Solda, Merano 2000, Corno del Renon, Reinswald, Belpiano, Schwemmalm - Val d'Ultimo, Malga San Valentino, Maseben, Trafoi all'Ortles a Plan - Val Passiria.

Idylické miesta ponúkajú skvelé služby a prvotriednu starostlivosť. Objavíte tak nedotknutú zimnú krajinu pod najvyššou horou Južného Tirolska, Ortler. Ak je Vaším snom dovolenka bokom od civilizácie, Ortler Skiarena je pre Vás ideálnym výberom.