Dovolenka 2015 - Cariati marina, 1 zájazdov v cene od 376€

Detail destinácie

Cariati marina Taliansko - transparent

Ponúkame 1 ubytovacích kapacít za cenu 376 € - 1 041 €.

Cariati marina - popis

Najjužnejšia časť Apeninského polostrova s krásnou prírodou a prevažne hornatou krajinou, s čistým morom a atraktívnymi plážami. Turistami bola objavená až pred niekoľkými desaťročiami, preto sú jej krajina a prírodné scenérie takmer nedotknuté. Výraznejší nárast turistov v oblasti prišiel po tom, čo miestny rybári objavili na pobreží Riace v 80-tych rokoch dve bronzové sochy.

Starobylé mestečko Cariati so slávnou minulosťou leží uprostred Jónskeho pobrežia na mieste, z ktorého sú jednoducho dosiahnuteľné všetky zaujímavé lokality pre nezabudnuteľné exkurzie - napr. archeologický park Sibari, Capo Colonna, Capo Rizzuto.

Cariati marina - výlety

• AQUAPARK ODISSEA / (neďaleko mestečka Rossano - cca 2 km za odbočkou na Rossano pozdĺž pobrežia)
• ROSSANO / (Mesto bolo založené v 8. st., je asi najtypickejším miestom byzantskej civilizácie v Kalábrii. Mesto je známe pre svoje nádherné kostoly - ako napr opátstvo Santa Maria del Pathirion, byzantský kostol S. Marco, katedrála svätyne Maria SS. Achiropita, ktorá obsahuje "Codex purpureus" (umelecký, knižný dokument na pergamene ktorý vydržal 14.storočí)
• CAPO COLONNA / (mestečko s najznámejšou antickou pamiatkou - gréckym stĺpom, pozostatkom Hrinho chrámu)
• CROTONE / (moderné mesto ležiace priamo pri mori. V období Veľkého Grécka sa stalo jedným z najbohatších miest, významným obchodným a kultúrnym strediskom. Poklady bohyne Héry a ostatné nálezy z vykopávok v oblasti Crotone môžete zhliadnuť v miestnom Archeologickom múzeu. Nezabudnite navštíviť miestny hrad ako i typický rybí trh)

Výsledky hľadania
Vascellero
starstarstar
vlastná -
Bez stravy, Polpenzia
Komplex
Hodnotenie:
0,0 / 6 Hodnotenia podľa Holidaycheck
Dátum Dĺžka zájazdu Strava Doprava Cena
 24.6.2018 8 dní Polpenzia vlastnávlastná 376 €+príplatky Detail
 2.9.2018 8 dní Polpenzia vlastnávlastná 376 €+príplatky Detail
 9.9.2018 8 dní Polpenzia vlastnávlastná 376 €+príplatky Detail

ďalšie ponuky >