Detail destinácie

Villa Rosa Taliansko - transparent

Ponúkame 4 ubytovacích kapacít za cenu 56 € - 581 €.

Popis


V blízkosti San Benedetto del Tronto (v regióne Marche), ktoré sa považuje za hlavné stredisko oblasti známej ako Palmová riviéra, vyrástli ďalšie strediská - Martinsicuro, Tortoreto Lido, Alba Adriatica a jedno z najmladších stredísk Villa Rosa. Tieto sa už nachádzajú v kraji Abruzzo ale sú prirodzeným pokračovaním oblasti nazývanej Palmová riviéra. Villa Rosa je časť prímorského letoviska Martinsicuro, ktoré sa nachádza asi 100 km od Ancony. Relaxáciu, pohodu a skvelé kúpanie si môžete užiť na tunajších udržiavaných piesočných plážach. Tu strávite určite skvelú dovolenku.

Villa Rosa veľmi pekná, kľudná časť mestečka s komfortnými rezidenciami, apatmánovými domami a hotelmi uprostred pekných záhrad, ktorá nadvazuje na živé letovisko Alba Adriatica. Villa Rosa je ideálnym miestom na rodinnú dovolenku - v blízkosti piesočné pláže, v kľudnom prostredí, zároveň však neďaleko zábavy v susednej Alba Adriatice. V letovisku Villa Rosa sa nachádza rad kaviarní či pizzérií, ak si chcete užiť zábavu a nočný život, môžete sa prejsť do susedného letoviska Alba Adriatica, s ktorým je Villa Rosa spojená s promenádou lemovanou palmami. Obe letoviská sú tak právom zaradené medzi desať turisticky najatraktívnejších letovísk Jadranského mora.

Šport a zábava: obchody, reštaurácie, perfektná dráha na kolieskové korčule/jogging/ bicyklovanie sa po promenáde až do Tortoreta (celkom 15 km), aquapark v Tortoreto Lido (8 km).

Tipy na výlet: Aquapark Onda Blu v Tortorete – nájdete tu viac ako 25 atrakcií od malých tobogánov pre deti až po „crazy kamikadze“, z ktorého bude mať strach aj nejeden dospelý. Colonnella (cca 20 km) – mestečko, kde sa našli pozostatky ešte z doby neolitu. Národný podmorský park - okolo ostrova Isola della Gallinara. Celodenný výlet do Ríma – tu si môžete prehliadnuť pamiatky ako Pantheon, Forum Romanum a Coloseum, ale hlavne Vatikan.


Výsledky hľadania

ďalšie ponuky >