Detail destinácie

Koh Lanta Thajsko - transparent

Ponúkame 2 ubytovacích kapacít za cenu 1 043,11 € - 2 430 €.

Počasie:

Dnes Počasí v Krabi - transparent 27° C Zajtra Počasí v Krabi - transparent 24 - 29° C24.8. Počasí v Krabi - transparent 25 - 30° C
25.8. Počasí v Krabi - transparent 25 - 28° C26.8. Počasí v Krabi - transparent 25 - 28° C27.8. Počasí v Krabi - transparent 25 - 27° C
28.8. Počasí v Krabi - transparent 25 - 28° C29.8. Počasí v Krabi - transparent 25 - 28° C
Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

Koh Lanta - popis

Ostrov Koh Lanta bol po dlhú dobu navštevovaný len zriedka, väčšinou turistami s batohmi na chrbte, a hral druhé husle najpríťažlivejším cieľom milovníkov outdoorové turistiky, ako sú Koh Pha Ngan, Ko Tao a pláž Railey. Časom sa však tento prekrásny ostrov dostal do povedomia verejnosti a stal sa obľúbeným cieľom turistov všetkých kategórií. Ostrov ponúka ubytovanie v najluxusnejších letoviskách i prostých drevených chatkách, uvoľnenú atmosféru, príjemné pokojné more a široké pláže, a preto si získal popularitu najmä u tých, ktorí cestujú s deťmi.

Koh Lanta - pláže

Hoci ostrov Koh Lanta nie je porovnateľný s krásnym súostrovím Phi Phi, ponúka napriek tomu cestovateľom pekné piesočné pláže, bezpečné more a navyše ešte šancu uniknúť hektickej atmosfére hlavných pláží Phi Phi a myse Laem Phra Nang. Rozvoj na dvadsať kilometrov dlhej pláži prebieha stále pomalým tempom a je obmedzený len na pláže západného pobrežia. Vďaka tomu je ostrov stále pravým domovom pre svojich obyvateľov a väčšinu miestneho obyvateľstva tvoria polovičné moslimovia, potomkovia Malajzijčanov. Koh Lanta - Ostrov dlhých pláží, čo je docela výstižný opis šiestich pláží tiahnucich sa po západnom pobreží. Najsevernejšia z nich je tiež najviac zastavaná, ale nie je nemožné tu nájsť aj odľahlé miestečko, na celej pláži sa rozprestiera jemný piesok lemovaný krásne čistou vodou.

 

Koh Lanta - aktivity

Miestne komplexy organizujú výlety k útesom južných pobrežných ostrovov, kde sú lepšie podmienky pre šnorchlovanie ako na Koh Lanta Yai samom. Potápanie začína byť hlavnou aktivitou na ostrove.


 

Výsledky hľadania

ďalšie ponuky >