Detail destinácie

Pattaya Thajsko - transparent

Ponúkame 20 ubytovacích kapacít za cenu 734 € - 2 778,55 €.

Počasie:

Dnes Počasí v Pattaya - transparent 29° C Zajtra Počasí v Pattaya - transparent 28 - 29° C17.8. Počasí v Pattaya - transparent 28 - 29° C
18.8. Počasí v Pattaya - transparent 28 - 29° C19.8. Počasí v Pattaya - transparent 28 - 28° C20.8. Počasí v Pattaya - transparent 28 - 28° C
21.8. Počasí v Pattaya - transparent 28 - 28° C22.8. Počasí v Pattaya - transparent 28 - 29° C23.8. Počasí v Pattaya - transparent 28 - 29° C
Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

Pattaya - popis

Letovisko Pattaya si získalo svojich fanúšikov vďaka svojej prírodnej kráse, množstvu zaujímavých výletov a uvoľnenej atmosfére. Vďaka diaľnici z Bangkoku trvá transfer cca 3 hod. (120 km). Ubytovanie je vybrané tak, aby rušný nočný život nenarušal pokoj klientov na dovolenke.
More je najčistejšie na južnej strane a je lemované palmami na Jomtien Beach.
Celodenné výlety na niektorý z neobývaných korálových ostrovov,napr. Ko Larn. Tu je možnosť potápania a šnorchlovania v priezračnej vode a relaxácie na pláži. Nájdete tu plážové bary, reštaurácie a masáže. Večer po návrate z oázy pokoja a pohody vás čaká nočný život. Je to aj skvelé miesto pre tých, ktorí radi nakupujú za bezkonkurenčné ceny. Pattaya sa postupne stala miestom, ktoré navštívi asi jedna tretina všetkých turistov, aj napriek tomu, že životné prostredie tu nie je na práve najlepšej úrovni. Všetko však vyrovná kvalita  služieb, ktoré Pattaya ponúka. Turistov sem láka veľa vecí, od krásneho počasia, cez dostupné ubytovacie služby až po búrlivý nočný život plný predstaviteliek najstaršieho remesla. Pattaya je to pravé miesto pre náročných turistov, ale pokiaľ túžite po kľudnej dovolenke plnej romantických miest a opustených pláží, Pattaya to pravé miesto nie je.

Pattaya - aktivity

Môžete si zahrať tenis či golf na dvanástich 18-jamkových ihriskách, potápať sa na 12 okolitých korálových ostrovoch alebo absolvovať potápačský kurz (potápanie v okolí korálových ostrovov je vhodné skôr pre začiatočníkov, viditeľnosť je tu až 12 m). Zaujímavé je vyskúšať rybolov, vodný skúter, parasailing, vodné lyžovanie, windsurfing, závody na motokárach, bowling či športovú streľbu.
Pattaya je miestom relaxácie, búrlivého nočného života a vodných športov. Nedávno bolo otvorené nové moderné medzinárodné letisko nachádzajúce sa medzi Bangkokom a letoviskom Pattaya.

Pattaya - história

Poďme si povedať niečo málo o histórii letoviska Pattaya. Nie je to ani päťdesiat rokov, kedy bola Pattaya len malou rybárskou dedinkou. Prevrat nastal až v roku 1959, kedy túto oblasť navštívilo pár amerických vojakov, ktorí mali svoju základňu v Nakhon Ratchasima. Prenajali si tu dom a nadšení krištáľovou vodou tu zostali asi týždeň. Keď sa vrátili späť, rýchlo sa začala šíriť správa o akomsi kúzelnom mieste. Netrvalo dlho a začali sem prichádzať ďaľší príslušníci armády, neskôr aj so svojimi rodinami. Ďaľší rozvoj bol už len otázkou času.

Výsledky hľadania

ďalšie ponuky >