Dovolenka 2015 - Hammamet Yasmine, 1 zájazdov v cene od 718€

Detail destinácie

Hammamet Yasmine Tunisko - transparent

Ponúkame 1 ubytovacích kapacít za cenu 718 € - 1 538 €.

Počasie:

Dnes Počasí v Hammamet - transparent 24° C Zajtra Počasí v Hammamet - transparent 22 - 25° C23.6. Počasí v Hammamet - transparent 22 - 26° C
24.6. Počasí v Hammamet - transparent 22 - 25° C25.6. Počasí v Hammamet - transparent 21 - 26° C26.6. Počasí v Hammamet - transparent 20 - 25° C
27.6. Počasí v Hammamet - transparent 20 - 26° C28.6. Počasí v Hammamet - transparent 22 - 25° C29.6. Počasí v Hammamet - transparent 22 - 26° C
Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

Hammamet Yasmine - popis

Hammamet Yasmine, alebo tiež jazmínový Hammamet, je úplne nové luxusné letovisko postavené 5 kilometrov juhovýchodne od pôvodného mesta a letoviska Hammamet. Hammamet Yasmine sa rozkladá pri veľmi dlhej a širokej piesočnatej pláže, ktorá sa tiahne v dĺžke 40 kilometrov od Hammamet dole smerom na juh k mestu a letovisku Sousse.
Transfer do Hammamet z letiska v Monastire trvá okolo 90 minút a z Tunisu 60 minút.
Nad mestom Hammamet dominuje mohutná pevnosť Kasbah vystavaná v 15. storočí. Smerom na východ od mesta prechádzajú hotely okolo pláže až ku letovisku Nabeul. Južnú časť Hammametu zase reprezentuje najmodernejšia turistická zóna, Hammamet – Yasmine.

Prakticky všetky hotelové komplexy tu ponúkajú luxusné ubytovanie s kompletným vybavením vrátane obchodov, bazénov, fitness, kaderníctvo či konferenčných centier. Ak teda nebudete chcieť, nemusíte komplex vôbec opustiť. Krásne pláže i záhrady s množstvom zelene a bazény vám pre vašu dovolenku poskytnú všetko potrebné.
Zhruba uprostred oblasti je postavený veľký prístav pre súkromné ​​lode a jachty. Vzhľadom k všadeprítomnému luxusu sa tu občas zazrú veľmi zaujímavé lode aj zaujímaví ľudia.
Hammamet je patrí medzi najviac navštevované rezorty v Tunisku a je ideálnym letoviskom pre aktívnu rodinnú dovolenku.

Hammamet Yasmine - pláže

Letovisko Hammamet Yasmine ponúka výborné podmienky pre kúpanie a relax pri mori. Mesto Hammamet je navyše aj rajom pre milovníkov opaľovania, keďže pláže patria medzi najslnečnejšie a najčistejšie v celom Tunisku. Malebné pláže sú otočené k juhu, a sú dosť teplé. Sú tvorené pieskom a majú pozvoľné vstupy do mora. Preto je Hammamet vhodným letoviskom aj pre rodiny, ktoré sa chystajú na dovolenku s malými deťmi alebo pre menej skúsených plavcov.

Hammamet Yasmine - aktivity

Yasmine Hammamet je síce úplne nový, ale snažili sa ho postaviť v starom štýle. Nájdete tu teda napríklad aj funkčné medinu s trhmi, kaviarňami a obchodíkmi. Ak sa radi prechádzate, nie ste v Hammametu odkázaní len a len na pláž, ale majú tu dokonca aj skoro dva kilometre dlhú promenádu ​​s čulým životom - sú tu kluby, obchody, zábava ... V Yasmine Hammamet sa určite nudiť nebudete. Inak je tu aj veľké zábavné stredisko / vodný park Carthage Land. Vstupné býva okolo 20 TND.

 

 

 

Výsledky hľadania
Golden Tulip Taj Sultan
LM
starstarstarstarstar
letecky Bratislava, Košice
All inclusive
Hotel
Hodnotenie:
5,4 / 6 Hodnotenia podľa Holidaycheck
Dátum Dĺžka zájazdu Strava Doprava Cena
 13.9.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyBratislava 828 €718 €konečná cena LM Detail
 20.9.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyBratislava 828 €718 €konečná cena LM Detail
 26.6.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyBratislava 918 €738 €konečná cena LM Detail

ďalšie ponuky >