Dovolenka 2015 - Icmeler, 0 zájazdov v cene od 0€

Detail destinácie

Icmeler Turecko - transparent

za cenu .

Počasie:

Dnes Počasí v Icmeler - transparent 18° C Zajtra Počasí v Icmeler - transparent 13 - 20° C23.3. Počasí v Icmeler - transparent 16 - 18° C
24.3. Počasí v Icmeler - transparent 11 - 15° C25.3. Počasí v Icmeler - transparent 11 - 17° C26.3. Počasí v Icmeler - transparent 14 - 17° C
27.3. Počasí v Icmeler - transparent 12 - 18° C28.3. Počasí v Icmeler - transparent 12 - 20° C
Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

Icmeler - popis

Prázdninové letovisko Icmeler leží len pár kilometrov od oveľa známejšieho Marmarisu a často je považovaný skôr za jeho predmestie, než za samostatné mestečko.
Icmeler je vyhľadávaný predovšetkým turistov, ktorí hľadajú pokojné miesto pre strávenie svojej dovolenky, ale zároveň chcú mať v dosahu dobré nákupné a zábavné možnosti, ktoré ponúka neďaleký Marmaris.
Mesto Icmeler je z troch strán obklopené horským masívom a tak nie je divu, že horská turistika patrí medzi obľúbené činnosti návštevníkov Icmeler. Väčšina turistov však do Icmeler mieri za kúpaním v mori a slnením na tunajšej pláži.

Icmeler - pláž

Pláž v Icmeler je pekná piesočná s pozvoľným vstupom do vody, vhodným aj pre menšie deti a neplavcov. V lete však môže byť trochu preplnená a vďaka množstvu ľudí aj hlučná. Záleží len na vašom vkuse, či Vám toto dokáže pokaziť náladu a inak pekný pobyt v obľúbenom letovisku Icmeler.